Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

14.8 C
Skopje
Saturday, May 18, 2024

More
  домаАгро ВестиСубвенции пријавување

  Субвенции пријавување

  petel baner

  Субвенции пријавување се пролонгира до крајот на Јуни.

  Agrobot

  РОКОТ ЗА СУБВЕНЦИИ СЕ ПРОДОЛЖУВА ДО КРАЈОТ НА ЈУНИ!!!

  Земјоделци Ве известуваме дека рокот за аплицирање за субвенции наместо до 31.мај, е продолжен до крајот на јуни, заклучно со 30.06.2021.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Субвенции пријавување не чекајте јајцето да дојде на газот.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img