Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

4.8 C
Skopje
среда, јануари 19, 2022

More
  домаАгро ЗабаваКога ќе легнат субвенции на сточарите

  Кога ќе легнат субвенции на сточарите

  А мислевме дека се имаме видено.

  Посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Еве колку има дивеч во Македонија
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Што е тоа градоначалник ?
  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...