Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

20.8 C
Skopje
Sunday, June 16, 2024

More
  домаАгро ВестиФрижидер празен ветувања колку сакаш

  Фрижидер празен ветувања колку сакаш

  petel baner

  Фрижидер празен ветувања колку сакаш. Ветувања за големи плати инвестиции подобар живот и што и уште не а фрижидерот празен.

  Францускиот преседател јавно го кажа ова:

  Макрон: „Ќе се соочиме со глобален недостиг од храна поради војната меѓу Русија и Украина“

  Францускиот преседател рече дека размислува за давање ваучери за помош на семејствата со средни и ниски примања кои се соочуваат со растечките цени за храна.

  agrounik

  Замислете граѓаните на Франција  ќе се соочат со глобална криза и недостиг на храна поради руско-украинската војна, јавува Агенција Анадолија.

  Не би било лошо нашиве “татковци” да престанат со дневно политичко собирање на поени и со упикување во газот кај големите сили и да ги засукаат ракавите за да ја подготват Македонија и нејзините граѓани за периодот што доаѓа.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Драги наши политичари вашите флаери, упаљаќи, знаменца и привезоци нема да може да не нахранат затоа седнете на маса со Земјоделците и овозможете им на овие професионалци да се погрижат за луѓето во Македонија да имаат храна во своите фрижидери.

  Се надеваме дека овој совет ќе го сватите добронамерно.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img