Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

18.8 C
Skopje
Saturday, May 18, 2024

More
  домаОгласиМлад компир

  Млад компир

  petel baner

  Млад компир – Почнува сезоната на младиот компир.

  Земјоделците се почесто ја користат ВИБЕР ГРУПАТА на земјоделие.мк за да ги продаваат своите производи.

  Agrobot

  Овие млади компири ги продава Виктор и можете да го добиете на овој број 078256393

  Бидејќи нормално како и повеќето огласувачи цена не ставаат туку ќе мора да го контактирате.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Виктор ќе го најдете во вибер групата со притискање на ОВА КОПЧЕ.

  Млад компир – цена во инбокс 🙂

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img