Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

21.8 C
Skopje
Wednesday, July 24, 2024

More
  домаАгро ВестиПросечни цени на добитокот

  Просечни цени на добитокот

  petel baner

  Просечни цени на добитокот – ова се просечните цени на добитокот што се движеле по сточните пазари во Македонија.

  Цените се изваден просек за секоја година.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Еве како се движеле цените:

  Просечни цени на добитокот
  Просечни цени на добитокот

  Цениве се малку бајати сега можеби се сменети ама ова е за 2019- 2021 година.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img