Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

37.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

More
  домаАгро ВестиБиди фраер ЗЕМЈОДЕЛЕЦ

  Биди фраер ЗЕМЈОДЕЛЕЦ

  petel baner

  Биди фраер ЗЕМЈОДЕЛЕЦ дотерај се со блузони и маички со логото на земјоделие.мк

  Еве дојде време и ние да пробаме да направиме некој денар а и земјоделците да се дотераат малку.

  Земјоделците што ќе си купат вакви маици и блузони ќе бидат главни фраери и фраерки 🙂

  Маички со логото на земјоделие.мк

  Цена 350 денари

  маички со логото на земјоделие.мк
  маички со логото на земјоделие.мк

  Блузони со логото на земјоделие.мк

  Цена 1200 денари

  Блузони со логото на земјоделие.мк
  Блузони со логото на земјоделие.мк

  Има во сите големини XS, S, M, L, XL, XXL.

  За квалитетот гарантираме како што гарантира земјоделецот за своите земјоделски производи.

  Ќе направиме список со нарачките и ќе направиме во лимитирани количини.

  Кој ќе си нарача со здравје да си ги носи.

  agrounik

  Порачајте така што ќе кликнете на ОВА КОПЧЕ.

  Александра ќе ги прими вашите порачки.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Биди фраер ЗЕМЈОДЕЛЕЦ.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img