Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

22.8 C
Skopje
Sunday, July 14, 2024

More
  домаАгро ВестиУХМР со предупредување

  УХМР со предупредување

  petel baner

  УХМР со предупредување – До петок ќе преовладува променливо облачно и нестабилно време, на повеќе места со пороен дожд и грмежи.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Локално процесите ќе бидат во форма на невреме со интензивен пороен дожд (за кратко време поголема количина воден талог), силни електрични празнења, засилен ветер и појава на град.

  УХМР со предупредување

  И во Скопската Котлина ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, повремено во форма на невреме.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img