Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

31.8 C
Skopje
Saturday, July 20, 2024

More
  домаАгро ВестиПроверете си ги сметките

  Проверете си ги сметките

  petel baner

  Проверете си ги сметките – Легнаа пари на сметките на Тутунарите.

  Заврши целосната исплатата на субвенциите за тутунот од реколтата 2021, а исплатени се вкупно 1.3 милијарди денари на сметките на 17 илјади тутунопроизводители.

  agrounik

  Со здравје да се трошат.

  Кој дава пак да дава кој зема пак да зема 🙂

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Проверете си ги сметките

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img