Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

15.8 C
Skopje
Sunday, June 16, 2024

More
  домаМеханизацијаКонечно! Бескаматни земјоделски кредити во Хемометал - Битола

  Конечно! Бескаматни земјоделски кредити во Хемометал – Битола

  petel baner

  Хемометал – Битола во соработка со Стопанска Банка Битола им излегуваат во пресрет на своите клиенти со најповолните бескаматни земјоделски кредити.

  agrounik

  Во вие тешки времиња кога цените на се, па и на каматите на кредитите се качуваат вртоглаво, Хемометал – Битола во соработка со Стопанска Банка – Битола излегува во пресрет на своите клиенти со најповолните бескаматни земјоделски кредити.

  Кредити до 4000 евра, со рок на отплата до 48 месеци и НАЈВАЖНО 0% камата за клиентите.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Аплицирањето, како и целата постапка и процедура се извршува во Хемометал – Битола.

  Посетете ја страната на Хемометал – Битола и одберете нешто од широкиот спектар на квалитетна земјоделска механизација со која што располагаат.

  За подетални информации кликнете на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката Механизација, Финансирање како и нашите групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img