Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

12.8 C
Skopje
Friday, June 2, 2023

More
  домаМеханизацијаНајпрофесионални ножици за режење во Хемометал

  Најпрофесионални ножици за режење во Хемометал

  Сезоната за режење започнува. Бидете спремни со најпрофесионални ножици за режење ZANON TIGER 40 и MINELLI на 12 рати без камата, само во Хемометал.

  Бидете спремни со професионалната ножица ZANON TIGER 40, на 12 рати без камата по само 100 е. месечна рата.

  ZANON TIGER 40 спецификации:

  • Дијаметар 40 mm
  • Батерија: Времетраење 16 h
   Волтажа: 50.4 V
   Тип LI-ION 5.6 Ah
   Време на полнење 2.5 h
  • Тежина на ножица 860 g
  ZANON TIGER 40

  Купете батериска ножица MINELLI на 12 рати по 25 евра, без камата.

  Minelli спецификации:

  • Дијаметар на сечење 25 mm
  • Две батерии
   Времетраење на батерија: 4h
   Волтажа: 14.4 V
   Тежина на батерија: 250 gr
  • Тежина на ножица: 900 gr
  Minelli

  За подетални информации како и совети при купување на најпрофесионални ножици за режење на пазарот кликнете на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img