Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

23.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаМеханизацијаПериод на голема акција и огромни попусти во Хемометал - Битола!!!

  Период на голема акција и огромни попусти во Хемометал – Битола!!!

  petel baner

  Од 15.11 – 30.11.2022 Black Days во ХЕМОМЕТАЛ. Голема акција со огромни попусти на одредени машини. Побрзајте и одберете го производот што Ви е потребен.

  МОТОКУЛТИВАТОР – СТИГА СРЦ 685

  • Бензински мотор
  • Компактна големина и практичност
  • Шест ротори со ширина од 85 см. ️
  • Работна длабочина 15 см.
  • Мотор 182cc
  • Три брзини – две напред и една назад

  Зошто да чекате еден ден BLACK FRIDAY кога може да трае цел еден период. Побрзајте и искористете ја шансата да се подновите и да добиете огромни попусти.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Посетете ги ХЕМОМЕТАЛ и одберете нешто од огромниот ассортиман на производи од областа на механизацијата.

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img