Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

25.8 C
Skopje
Thursday, July 18, 2024

More
  домаМеханизација"Black Days" акциите во Хемометал и понатаму траат

  “Black Days” акциите во Хемометал и понатаму траат

  petel baner

  “Black Days” периодот на акции и попусти на асортиманот во Хемометал – Битола и понатаму трае до крајот на месецот. Купувајте квалитетно по акциски цени.

  Од 15.11 – 30.11.2022 Black Days во ХЕМОМЕТАЛ ГОЛЕМА АКЦИЈА со огромни попусти на одредени машини.
  Побрзајте и одберете го производот што Ви е потребен.

  Во продолжение ви претставуваме само дел од гоелмата понуда на машини со големи попусти.

  agrounik

  Нивска Прскалка – Гумапласт

  • Пумпа 65 лит/мин
  • Капацитет 330 лит
  • Должина на рам 8м

  Електрична косачка – Стига

  • Јачина на мотор 1000 w
  • Должина на нож 32 см
  • Капацитет на корпа 20 лит
  black days

  ТРАКТОР ZETOR GLOBAL 2150

  • 50 коњски сили
  • Синхрон менувач 8+8
  • Летна кабина
  • Хидрауличен волан
  • Предни тегови
  • Кочници потопени во масло
  • Аеродинамична маска со поголем проток на воздух и подобро ладење
  • Двобразден плуг ’12 – ALPLER

  Голем избор на моторни пили – Стига

  МОТОКУЛТИВАТОР – СТИГА СРЦ 685

  • Бензински мотор
  • Компактна големина и практичност
  • Шест ротори со ширина од 85 см.
  • Работна длабочина 15 см.
  • Мотор 182cc
  • Три брзини – две напред и една назад

  Зошто да чекате еден ден BLACK FRIDAY кога може да трае цел еден период. Побрзајте и искористете ја шансата да се подновите и да добиете огромни попусти.

  Посетете ги ХЕМОМЕТАЛ и одберете нешто од огромниот асортиман на производи од областа на механизацијата.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро совети, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img