Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

16.8 C
Skopje
Saturday, March 2, 2024

More
  домаМеханизацијаНаскоро во Хемометал ! Прскалки и атомизери AGROSE

  Наскоро во Хемометал ! Прскалки и атомизери AGROSE

  Agrobot

  Хемометал на своите почитувани клиенти со задоволство им го најавува врвниот бренд за прскалки и атомизери AGROSE.

  AGROSE TARIM е квалитетен врвен бренд за производство на прскалки и атомизери според светските стандарди внесувајќи модерна компјутерска технологија во производството. Поради тоа AGROSE нуди 2 години гаранција на своите производи.

  Нивски прскалки од 330л., 450л , 600л, 1000л.

  Атомизери 350л , 450л , 600л, 1000л

  petel baner

  Секогаш одберете ги најдобрите на поазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img