Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

36.8 C
Skopje
Friday, June 21, 2024

More
  домаМеханизацијаHATTAT T4110 - робустниот моќен трактор

  HATTAT T4110 – робустниот моќен трактор

  petel baner

  Овозможете си сосема поинакво земјоделско искуство со робустниот моќен играч HATTAT T4110. Достапен веднаш во продажните места на Хемометал!

  HATTAT T4110 – Спецификации:

  Мотор – 110 КС

  Тип Мотор – 4 цилиндри, 3387cm3 турбополнач

  Менувач – 24 напред + 24 назад – целосно синхронизиран

  Кардан – 540/1000

  Хидраулика – 4500 kg капацитет на подигање

  Хидрауличен топлинг

  Тегови напред – 14х40 кг предни тегови

  Тегови на задни тркала – 2х80 kg на задни тркала

  Хидраулични излези – 4 СЕКЦИИ (8 излези)

  Кабина – кабина со КЛИМА

  Помошно седиште

  Волан – поместлив волан по висина

  Компресор – воздушен компресор

  30 години со вас ХЕМОМЕТАЛ.

  agrounik

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img