Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

23.8 C
Skopje
Friday, June 14, 2024

More
  домаМеханизацијаЛасерски Рамнач - Илги

  Ласерски Рамнач – Илги

  petel baner

  За рационално искористување на водата во полињата, ефикасна борба против плевелите и сл. го имате овој Ласерски Рамнач – Илги во Хемометал.

  Ласерскиот рамнач во комбинација со GPS системот овозможува прецизно израмнување на површината со нулта грешка, помали трошоци и помалку време.

  Ласерски рамнач – ИЛГИ

  Ефикасно користење на водата во полињата, проблемите со плевелот се намалуваат, зреењето на растенијата е изедначено, се намалува употребата на хемикалиите.

  agrounik

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот! Тоа го докажува и неодамнешниот јубилеј 1000 продадени SOLIS трактори во Македонија.

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img