Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

31.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

More
  домаМеханизацијаНивска Прскалка - AGROSE

  Нивска Прскалка – AGROSE

  petel baner

  Нивска Прскалка 300 лит. – AGROSE за цена од 680 EUR, само во Хемометал – Битола.

  agrounik

  Нивска Прскалка – AGROSE спецификации:

  • Гаранција 2 години
  • Гратис Кардан
  • Систем за самополнење
  • Резервоар за чиста вода
  • Транспортни тркала
  • Должина на рам 8 м.

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img