Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

4.8 C
Skopje
Tuesday, November 28, 2023

More
  домаМеханизацијаТрактор СОЛИС 50

  Трактор СОЛИС 50

  Agrobot

  СОЛИС 50 – Широкиот асортиман на Хемометал ни носи моќен трактор осо 3 цилиндричен мотор. Најважно – отплаќајте го на 60 месеци отплата.

  Што добивате со купување на СОЛИС 50?

  • 60 месеци отплата (без учество)
  • Нова аеродинамична маска со поголем проток на воздух и подобро ладење
  • Предни модерни фарови со големи леќи што осветлуваат повеќе
  • Нова инструмент табла
  • Покажувач за сервис на табла
  • Нови калници
  • Нов волан
  • Приклучок за 12 v
  • Заштитна мрежа пред ладњакот која го штити од затнување од треви, инсекти, прашина

  Посетете ги продажните салони на Хемометал – Битола и уверете се во огромната понуда и нивниот квалитет. Квалитетот го потврдува и јубилејот 1000 продадени Солис трактори во Македонија.

  petel baner

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img