Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

30.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаАгро ВестиСреќен 8 ми Март

  Среќен 8 ми Март

  petel baner

  Среќен 8 март на сите жени, независно од нивната локација и професија!

  Овој ден е посветен на признавање на женските достигнувања и борбата за рамноправност на половите.

  Сепак, знаеме дека жените во руралните средини имаат специфични предизвици и пречки кои мораат да ги пребродуваат во секојдневниот живот.

  Затоа, на денешниот ден, сакам да ги спомнеме и да ги воздигнеме жените во руралните средини кои се борат да ја зацврстат својата улога во заедницата и за да ги подобрат условите за себе и своите семејства.

  Браво за силните жени на село!

  agrounik

  Ви благодариме што постоите и што сте храбри, вредни, ведри весели ….

  Среќен 8 ми Март

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Без вас нема живот на село.

  За повеќе корисни стории посетете не на веб страната на земјоделие.мк , како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img