Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

15.8 C
Skopje
Tuesday, February 27, 2024

More
  домаМеханизацијаМлинови и елеватори "PROKIC"

  Млинови и елеватори “PROKIC”

  Agrobot

  Хемометал Битола ви ги претставува новите млинови и елеватори “PROKIC”! Изработени од врвен поцинкован материјал со голема издржливост.

  Ја нудиме следната палета на производи:

  Млинови

  • 300 кг 1600 евра,
  • 500 кг 2900 евра,
  • 1000 кг 3400 евра

  Млинови Чекичари

  • 750 евра

  Елеватори

  • 8 м 1800 евра,
  • 10 м 2400 евра,
  • роначи на пченка 1300 евра

  Повелете посетете ги продажните салони на Хемометал Битола, погледнете ги и уверете се во квалитетот.

  petel baner

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img