Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

21.8 C
Skopje
Wednesday, July 24, 2024

More
  домаМеханизацијаПриколици - Тиназ

  Приколици – Тиназ

  petel baner

  АКЦИСКА ЦЕНА од 3.800 евра на Приколици – Тиназ во во сите подружници на Хемометал низ цела Македонија.

  agrounik

  Приколици – Тиназ 4 тона

  • Докажан квалитет
  • Капацитет 4 тона
  • Кипање на три страни
  • Хидраулично кочење
  • Дупли канати
  • Дебелина на лим 2.5 мм.
  • Европска хомологација

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img