Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

23.8 C
Skopje
Friday, June 21, 2024

More
  домаАгро ЗабаваРиболов во Македонија

  Риболов во Македонија

  petel baner


  Добредојдовте во “Риболов во Македонија” – најдобрата заедница за риболов и риболовен туризам во Македонија!

  Ако сте страстен риболовец или се интересирате за уживање во прекрасната природа на Македонија преку риболовниот туризам, оваа Фејсбук група е идеалното место за вас.

  Во оваа риболовна заедница заедница, ќе можете да споделувате ваши искуства, трикови и тајни за успешен риболов.

  Овде ќе најдете вистински љубители на риболовот со кои може да споделите вашите приказни, фотографии и видеа од вашиот риболовен приказен пат.

  Независно дали сте искусен риболовец или почетниче, сите се добредојдени да учествуваат и да споделуваат свои знаења и искуства.

  Со оваа група на Фејсбук група, имате можност да се запознаете со други риболовци во Македонија, да се дружите и разменувате идеи за најдобрите риболовни локации и техники.

  Споделете ја вашата страст кон риболовот со луѓе кои ја разбираат и ја споделуваат истата љубов кон оваа активност.

  Притоа, во оваа риболовнагрупа имате можност да ги видите најубавите и најинтересните фотографии од риболовни авантури ширум Македонија.

  agrounik

  За да ги видите и вие и да се приклучите оваа риболовна заедница, кликнете на следниот линк: Риболов во Македонија – Фејсбук Група.

  Придружете се денес и споделете ги вашите искуства, научете нови техники и трикови и остварете нови пријателства со луѓе кои го сакаат риболовот колку и вие.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Ви благодариме и очекуваме во нашата заедница “Риболов во Македонија”!

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber и Telegram.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img