Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024

More
  домаАгро ВестиФестивал за локална размена на семиња во Македонија

  Фестивал за локална размена на семиња во Македонија

  petel baner

  Фестивал за локална размена на семиња во Македонија

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Фестивал за локална размена на семиња во Македонија…
  Факултет за Земјоделски Науки и Храна – Скопје
  09 Март 2024 Сабота – 10.00

  Фестивал за локална размена на семиња во Македонија

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img