Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

13.8 C
Skopje
Friday, April 19, 2024

More
  домаАгро ВестиСубвенции

  Субвенции

  petel baner

  Субвенции, оштети од измрзнувања, долгови за предадено грозје, субвенции за пчелари, зелена нафта, грантови, ИПАРД програми, ….. сите долгови кон Земјоделците се исплатени.

  Agrobot

  Сите програми од ИПАРД се одобрени на Земјоделците

  Уживајте и создравје да си ги трошите парите.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Поздрав Земјоделци

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img