Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

32.8 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2024

More
  домаАгро ВестиЗемјоделци АЈДЕ ДА ГЛАСАМЕ

  Земјоделци АЈДЕ ДА ГЛАСАМЕ

  petel baner

  ЗЕМЈОДЕЛЦИ АЈДЕ ДА ГЛАСАМЕ

  agrounik

  Националната стратегија за земјоделство 2021-2027

  МЗШВ ги повикува сите земјоделци, производители на храна, жители на руралните средини, правни и физички лица, да ги достават своите предлози, мислења и коментари за финализирање на стратегијата, но преку интернет, зашто ковид-паедмијата не дава можност за одржување јавна расправа.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Земјоделци бидејќи оваа програма во наредните 6 години и те како ве засега вас ајде да се обидеме да дадеме предлози кои што потекнуваат од самите земјоделци за да си го направиме животот подобар и полесен.

  На политичарите им требало совети па ајде да им ги дадеме.

  Повелете вашите предлози објавувајте ги овде: СТИСНЕТЕ НА ОВОЈ ЛИНК Е ГЛАСАЊЕТО

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img