Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

24.8 C
Skopje
Wednesday, July 6, 2022

More
  домаОгласиСе продава МОТОКУЛТИВАТОР

  Се продава МОТОКУЛТИВАТОР

  Се продава култиварот Љупле од Свети Николе. Мотокултиваторот е како нов и Љупче можете да го добиете на овој број 071 875 462

  Или да му пишете ТУКА

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Виетнамски прасиња во Македонија
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Дали сте чуле за ПЕРГА
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img