Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

38.8 C
Skopje
среда, јуни 23, 2021

More
  домаАгро ВестиВибер група наменета за Земјоделци

  Вибер група наменета за Земјоделци

  Вибер група наменета за огласи и размена на брзи информации.

  Здраво Земјоделци.

  Да ве информираме дека формирана е група на Земјоделци во која Земјоделците бесплатно објавуваат свои огласи.

  Најчесто оваа група Земјоделците ја користат за купување и продавање но не ретко се користи и за размена на информации кои се поврзани со земјоделието.

  Доколку сакате да ѕирнете што има во оваа група можете да кликнете ТУКА.

  Во оваа група влезот и објавите се бесплатни

  вибер
  Земјоделска вибер група

  Социјалните мрежи се повеќе станувааат места на кои Земјоделците си разменуваат информации.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...