Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
вторник, декември 7, 2021

More
  домаситеМлеко од магарица

  Млеко од магарица

  Млеко од магарица на продажба кој сака да си нарача повелете телефон 070 581 261

  Цената е 3000 денари за литар.

  Млеко од магарица 3000 денари литар

  Можете да и пишете на Roska Stoilobva ТУКА

  На страната на земјоделие.мк можете да најдете и ДРУГИ ОГЛАСИ.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Додадете го ова на пиперки и домат за богата берба
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Наѓубрување на пченка
  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...