Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

9.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

More
  домаАгро ВестиСточен пазар Скопје

  Сточен пазар Скопје

  Сточен пазар Скопје – почитувани поради престојниот празник Курбан Бајрам

  Ве известуваме дека Сточниот Пазар во Скопје пред празниикот Курбан Бајрам ќе биде отворен од Понеделник 04-07-2022 до сабота 09-07-2022 година

  За резервации јавете се на овој број 072 700 080


  Ju njoftojmë se Tregu i Kafshëve me rastin e festës së Kurban Bajramit do të jetë i hapur Nga dita e Hënë 04-07-2022, deri te Shtunen 09-07-2022

  Për rezervime na kontaktoni ne numrin 072 700 080

  Сточен пазар Скопје

  Ве покануваме да го посетите.

  Повелете неколку фотографии од ова рурално катче.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img