Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

3.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

More
  домаМеханизацијаАтомизер Континентал

  Атомизер Континентал

  Agrobot

  Професионална заштита на вашите лозаро-овоштарски насади само со Атомизер Континентал. Купувајте на рати без камата !!!

  Атомизер Континентал спецификации:

  • Комет пумпа
  • 1100 литри капацитет на буре
  • 14 бренери со два излези
  • Перка со две брзини
  • Кардан со двоен крстач
  • Производител Континентал
  • Земја на потекло Грција

  30 години со вас ХЕМОМЕТАЛ

  petel baner

  Купувајте на рати без камата !!!

  Хемометал – Битола во соработка со Стопанска Банка – Битола излегува во пресрет на своите клиенти со најповолните бескаматни земјоделски кредити.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Кредити до 4000 евра, со рок на отплата до 48 месеци и НАЈВАЖНО 0% камата за клиентите.

  Аплицирањето, како и целата постапка и процедура се извршува во Хемометал – Битола.

  За подетални информации како и совети при купување или користење на оваа машина кликнете на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img