Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

30.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаМеханизацијаТањирачи ILGI - Голема Есенска АКЦИЈА !!!

  Тањирачи ILGI – Голема Есенска АКЦИЈА !!!

  petel baner

  Големо намалување на брендот тањирачи ILGI само во Хемометал ДОО Битола. Голема Есенска АКЦИЈА со намалување од 15%.

  Искористете ја оваа промоција по акциски цени по цена пониска веќе од 15%.

  Есенска акција на тањирачи ILGI – 15%

  ILGI 20 диска 51 см од 2250 на 1800 евра

  ILGI 24 диска 51 см од 2350 на 1990 евра

  ILGI 28 диска 51 см од 2550 на 2250 евра

  agrounik

  Можност за плаќање на рати без камата (повеќе информации во продажните салони на Хемометал).

  Кредити до 4000 евра, со рок на отплата до 48 месеци и НАЈВАЖНО 0% камата за клиентите.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Аплицирањето, како и целата постапка и процедура се извршува во Хемометал – Битола.

  За подетални информации посетете ја страната на Хемометал – Битола, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката МеханизацијаФинансирање како и нашите групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img