Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

29.8 C
Skopje
Wednesday, July 24, 2024

More
  домаАгро ВестиЏиновска тиква

  Џиновска тиква

  petel baner

  Џиновска тиква од над 900 килограми.

  Погледнете го ова видео од почеток до крај како се одгледува џиновска тиква.

  Овој Земјоделец го снимил целиот процес за тоа како ја одгледал оваа огромна тиква.

  agrounik

  Имаме ли ние вакви капиталци во Македонија.

  Одлично видео секоја чест.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Еве една слика и од нашата архива на Агро Шампиони.
  Агро шампион

  Џиновска тиква

  Сликата ни ја испрати наш член на земјоделие.мк

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Вибер.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img