Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
Friday, December 8, 2023

More

  СОЛИС 45

  Agrobot

  Ви го претставуваме тракторот Солис 45 кој можете да го најдете во салоните на Хемометал – Битола. Купувајте со доверба, квлитетно и проверено.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Солис 45 – Технички спецификации

  • 45 коњски сили
  • Кочници потопени во масло
  • Предни тегови
  • Хидрауличен волан
  • 3 куки
  • Нова аеродинамична маска со поголем проток на воздух и подобро ладење
  • Предни модерни фарови со големи леќи што осветлуваат повеќе
  • Нова инструмент табла
  • Покажувач за сервис на табла
  • Нови калници
  • Нов волан
  • Приклучок за 12 v
  • Заштитна мрежа пред ладњакот која го штити од затнување од треви, инсекти…

  Повелете погледнете ги во нашите продажни салони и уверете се во квалитетот. Изберете со доверба ХЕМОМЕТАЛ. Купувајте со доверба!

  Солис 45

  За подетални информации како и совети при купување или користење на оваа машина кликнете на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img