Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

21.8 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2024

More
  домаМеханизацијаСолис - предни утоварачи

  Солис – предни утоварачи

  petel baner

  Оригиналните Предни Утоварачи на СОЛИС со својата практичност ги освоија клиентите на Хемометал – Битола. Комплетна монтажа за сите модели…

  agrounik

  Предните утоварачи на Солис доаѓаат со комплетна монтажа за сите модели:

  • СОЛИС 26,
  • СОЛИС 50,
  • СОЛИС 75,
  • СОЛИС 90

  Располагаат со:

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk
  • Висок квалитет
  • Лесни се за работа
  • Голем капацитет на корпата
  • Избор на додатоци
  Солис – предни утоварачи

  Кога купувате, правете го то со доверба и тоа кај најдобрите – Хемометал ДОО Битола.

  За подетални информации како и совети при купување или користење на оваа машина кликнете на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img