Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

23.7 C
Skopje
Thursday, July 18, 2024

More
  домаМеханизацијаХемометал - Битола со нови ПРАЗНИЧНИ ПОНУДИ !!!

  Хемометал – Битола со нови ПРАЗНИЧНИ ПОНУДИ !!!

  petel baner

  Празниците се ближат, а со тоа и одличните празнични понуди на најдобриот пријател на земјоделците, кој друг ако не Хемометал – Битола.

  Black Friday можеби помина, но тука не застанаа и одличните празнични понуди на Хемометал. Празничните понуди може да започнат, најдобрата понуда досега од СОЛИС.

  Трактор Солис 50 4WD и Преден утоварач

  Понудата трае од 01.12. – 15.01.2023 год. по празнична цена!

  agrounik

  Искористете го периодот и добијте најдобра цена и 5 години гаранција.

  Посетете ги ХЕМОМЕТАЛ и одберете нешто од огромниот асортиман на производи од областа на механизацијата.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро совети, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img