Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

38.8 C
Skopje
Thursday, July 18, 2024

More
  домаМеханизацијаМашини за молзење - СЕЗЕР

  Машини за молзење – СЕЗЕР

  petel baner

  Машини за молзење од брендот СЕЗЕР моментално достапни во продажните салони на ХЕМОМЕТАЛ – БИТОЛА. Во продолжение и спецификациите.

  agrounik

  Машини за молзење – СЕЗЕР

  • Можност за молзење на една или повеќе крави, овци и кози
  • Иноксен сад за млеко
  • Статични и мобилни машини
  • Системи за молзење

  Потсетување дека голем дел од асортиманот на пороизводи на ХЕМОМЕТАЛ – Битола можете сеуште да го купите на рати без камата. Исто така искористете го периодот на празнични попусти до 15.12.2022 на одредени производи.

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба!

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро совети, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img