Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

12.8 C
Skopje
Friday, December 1, 2023

More
  домаМеханизацијаТрактор HATTAT T4110

  Трактор HATTAT T4110

  Agrobot

  HATTAT T4110 достапен веднаш во продажните места на Хемометал! Овозможете си сосема поинакво земјоделско искуство со робустниот моќен играч.

  HATTAT T4110 спецификации:

  • Мотор – 110 КС
  • Тип Мотор – 4 цилиндри, 3387cm3 турбополнач
  • Менувач – 24 напред + 24 назад – целосно синхронизиран
  • Кардан – 540/1000
  • Хидраулика – 4500 kg капацитет на подигање
  • Хидрауличен топлинг
  • Тегови напред – 14х40 кг предни тегови
  • Тегови на задни тркала – 2х80 kg на задни тркала
  • Хидраулични излези – 4 СЕКЦИИ (8 излези)
  • Кабина – кабина со КЛИМА
  • Помошно седиште
  • Волан – поместлив волан по висина
  • Компресор – воздушен компресор

  Понуда која не се пропушта!

  Сеуште е во тек празниучната понуда на модерните трактори Solis.

  petel baner

  Достапни со 5-годишна гаранција исклучиво за ограничен период без дополнителни трошоци! Погрижете се да не ја пропуштите оваа зделка. Посететe ги подружниците на Хемометал.

  30 години со вас ХЕМОМЕТАЛ.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро совети, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img