Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

28.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

More
  домаМеханизацијаКримлери - Агромеркур

  Кримлери – Агромеркур

  petel baner

  Најдобрите Кримлери на пазарот – АГРОМЕРКУР – 1.8 м по АКЦИСКА ЦЕНА од 1.150 ЕУР во продажните салони на Хемометал ДОО – Битола.

  Кримлери претставуваат економични и квалитетни алатки, првенствено наманети за подготовка на почвата – една од најважните операции во технолошкиот процес на производство на земјоделски култури.

  Најважни спецификации:

  • Работна зафатнина 1.8 м.
  • С – опруги – 18
  • Носач со два реда ротори
  • Преден рамнач

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  agrounik

  Повелете во сите подружници на Хемометал низ Македонија.

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img