Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

20.8 C
Skopje
Sunday, June 16, 2024

More
  домаАгро ВестиБлокада на патот Градско - Прилеп

  Блокада на патот Градско – Прилеп

  petel baner

  Блокада на патот Градско – Прилеп

  Известување од утре 07.06.2023 година редовно ќе биде блокран патот Градско – Прилеп.

  Блокадите ќе бидат од 10 до 13 часот.

  Патот ќе го блокираат Земјоделците од Росоман и Градско поради револтот за случената хаварија за каналот за наводување.

  agrounik

  Земјоделците од овој крај бараат да се изнајде итно решение за овој проблем.

  Блокада на патот Градско – Прилеп

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Еве ја нивната објава.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img