Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

10.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

More
  домаАгро ВестиКако може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски...

  Како може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски стопанства?

  petel baner

  Како може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски стопанства?

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  На ова прашање одговара Трајан Димковски, заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство.

  Како може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски стопанства?

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img