Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

21.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024

More
  домаМеханизацијаТРАКТОР LOVOL 604 – Моќен, Современ, Економичен

  ТРАКТОР LOVOL 604 – Моќен, Современ, Економичен

  petel baner

  ТРАКТОР LOVOL 604 – Моќен, Современ, Економичен – Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ!
  LOVOL 604 е дизајниран за најефикасна и најсовремена обработка на Вашите
  земјоделски површни.
  Овој трактор поседува ефикасен 4-цилиндричен сизел мотор со PERKINS технологија со директно вбризгување за стабилна работа на моторот, ниска потрошувачка, обезбедува максимална сигурност и прoфесионална обработка на сите работни површини.
  Тракторот LOVOL 604 трета генерација поседува најнов модел на кабина, херметички затворена со парно и клима, звучна изолација, панорамски стакла без мртов агол, рамен под, шибер.
  Тракторот LOVOL 604 е со 3 години гаранција и целосна подршка во и вон гарантен рок во Нашиот високо опремен овластен сервис за сите застапувани брендови.

  Agrobot

  Овој модел LOVOL 604 е во понуда и без кабина со заштитен рам и настрешница.

  Спецификација за Трактор LOVOL 604:

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk
  • Mоќност на мотор 60кс
  • Погон на сите 4 тркала / 4WD
  • Хидрауличен волан
  • Синхронизиран менувач 12+12
  • Гуми радијални и гуми нормал
  • Тегови напред и назад
  • Компресор, 2 влечни куки, топлинг
  • Кабина херметички затворена со клима и парно, рамен под, радио со USB, брисачи
  • Опција и без кабина, со настрешница и заштитен рам

  За подетални информации, тимот на НАЈК ПРОМ ДООЕЛ Ви стои на располагање!
  075468450
  072261251 e-mail: najkprom@live.com

  НАЈК ПРОМ ДООЕЛ е компанија која успешно работи безмалку 20 години на Нашиот пазар и професионално се занимава со трговија на големо и мало со продажба на трактори, земјоделска механизација, градежна механизација, мотоцикли, четирицикли и друго.
  Генерални и директни увозници сме на повеќе поснати и реномирани брендови како LOVOL, POLARIS, ODES, LINHAI, OKAY Economic, AGROKUN и други.
  Поседуваме високо опремени и квалификувани сервиси во Струмица и Битола со кои вршиме овластено сервисирање на сите брендови во и вон гарантен рок, редовни сервиси, целосна подршка на терен со голем возен парк и квалификуван кадар да одговори на сите потреби во најкраток можен рок.
  Главна цел на целиот тим во НАЈК ПРОМ е давање на квалитетни производи и услуги кои одговараат на сите нормативни барања со што секогаш се грижиме за долготрајна и квалитетна соработка со Нашите ценети клиенти.
  Разгледајте дополнително понудата на Најк Пром Дооел на нивнатата веб странаФејсбукИнстаграм.

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдениДоколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img