Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

10.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

More
  домаМеханизацијаПРИКОЛКА PALAZOGLU – Ефикасна, Цврста, Функционална

  ПРИКОЛКА PALAZOGLU – Ефикасна, Цврста, Функционална

  petel baner

  ПРИКОЛКА PALAZOGLU – Ефикасна, Цврста, Функционална

  НАЈК ПРОМ ДООЕЛ – Генерален и единствен увозник во државата! PALAZOGLU е еден од најстарите и најголеми турски производители, специјализиран за производство на секаков вид тракторски приколки, цистерни и приколки за расфрлање ѓубре. Како глобален играч во секторот, во своите модернизирани фабрики произведува најразлични типови на приколки и цистерни со модерен дизајн и висок квалитет погодни за секое работно место и терен.

  ПРИКОЛКА PALAZOGLU

  ПРИКОЛКА PALAZOGLU RR1U04B 4t – Ефикасна, Цврста, Функционална

  Кога станува збор за функционалност и перформанси, Приколката Palazoglu RR1U04B 4t, е дизајнирана како компактен модел. Со својата една осовина, цврста конструкција и лесно маневрирање ја прави сигурен партнер во работата на сите работни места и терени.

  Приколката Palazoglu RR1U04B 4t со својот практичен дизајн и избор на најцврсти и најквалитетни материјали, ја прави максимално ефикасна.

  Приколката Palazoglu RR1U04B 4t поседува цврста конструкција на триаголен модел на шасија изработена од затворени профили шти ја прави приколката издржлива, цврста и отпорна на деформација.

  Приколката Palazoglu RR1U04B 4t со лесното маневрирање и големиот агол на кипање обезбедува одлично растоварување на секаков вид материјал што ја прави истата максимално функционална.

  Приколките PALAZOGLU се со 2 години фабричка гаранција и целосна подршка во и вон гарантен рок во Нашиот високо опремен овластен сервис за сите застапувани брендови.

  ПРИКОЛКА PALAZOGLU

  Спецификација за Приколките PALAZOGLU RR1U04B 4t:

  • Капацитет, 4000kg
  • Гуми балонки (тубелес), 11,5/80-15,3 со 12 платна
  • Хидрауличен систем на кочење
  • Дупли канати, 400 + 400mm
  • Кипање на 3 страни, 45°/45°/45°
  • Профил на шасија, 80x200x4mm
  • Внатрешна димензија на приколка, 2910x1810mm (ДxШ)
  • Електричен систем за сигнализација со 7 пински приклучок
  • Електростатски фарбана
  • Отвор за жито
  • Кутија за алат, триаголен стопер за тркало, скала, влечна кука позади

  За подетални информации, тимот на НАЈК ПРОМ ДООЕЛ Ви стои на располагање!
  075468450
  072261251 e-mail: najkprom@live.com

  НАЈК ПРОМ ДООЕЛ е компанија која успешно работи безмалку 20 години на Нашиот пазар и професионално се занимава со трговија на големо и мало со продажба на трактори, земјоделска механизација, градежна механизација, мотоцикли, четирицикли и друго. 

  Генерални и директни увозници сме на повеќе поснати и реномирани брендови како LOVOL, POLARIS, ODES, LINHAI, OKAY Economic, PALAZOGLU, AGROKUN и други.

  Agrobot

  Поседуваме високо опремени и квалификувани сервиси во Струмица и Битола со кои вршиме овластено сервисирање на сите брендови во и вон гарантен рок, редовни сервиси, целосна подршка на терен со голем возен парк и квалификуван кадар да одговори на сите потреби во најкраток можен рок. 

  Главна цел на целиот тим во НАЈК ПРОМ е давање на квалитетни производи и услуги кои одговараат на сите нормативни барања со што секогаш се грижиме за долготрајна и квалитетна соработка со Нашите ценети клиенти.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Разгледајте дополнително понудата на Најк Пром Дооел на нивнатата веб странаФејсбукИнстаграм.

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img