Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

18.8 C
Skopje
Friday, April 12, 2024

More
  домаАгро ВестиСамо за МЛЕКОПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ

  Само за МЛЕКОПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ

  petel baner

  Не замолија да го објавиме ова.

  Па еве сите ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА МЛЕКО НЕКА ПРОКОМЕНТИРААТ.Значи се бара да нема вода, масленост 5.2, а ЦЕНА 15 денари.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img