Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
Friday, April 19, 2024

More
  домаМеханизацијаТРАКТОР LOVOL 504 N – Мoќен, Компактен, Сигурен

  ТРАКТОР LOVOL 504 N – Мoќен, Компактен, Сигурен

  petel baner

  ТРАКТОР LOVOL 504 N – Мoќен, Компактен, Сигурен. Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ!

  LOVOL 504 N е дизајниран за најефикасна и најсовремена обработка на Вашите лозаро-овоштарски површни.
  LOVOL 504 N е моќен, компактен и сигурен модел подготвен да одговори на секое работно место и терен кое бара издржлив трактор.
  Моделот LOVOL 504 N поседува ефикасен 4-цилиндричен дизел мотор со PERKINS технологија со директно вбризгување за стабилна работа на моторот, ниска потрошувачка, обезбедува максимална сигурност и прoфесионална обработка на сите работни површини. Тракторот LOVOL 504 N има минимален радиус на вртење од 3,3m. Сигурен диференцијален приклучок од иглест тип. Димензија, должина 4200mm / ширина 1600mm / висина на калници 1250mm.
  Тракторот LOVOL 504 N е со 3 години гаранција и целосна подршка во и вон гарантен рок во Нашиот високо опремен овластен сервис за сите застапувани брендови.

  Agrobot
  ТРАКТОР LOVOL 504 N

  Спецификација за Трактор LOVOL 504 N:

  • Mоќност на мотор 50кс
  • Погон на сите 4 тркала / 4WD
  • Хидрауличен волан
  • Синхронизиран менувач 8/8
  • Гуми радијални, предни 260/70-R16, задни 360/70-R24
  • Тегови напред и назад
  • Влечна кука, топлинг, сет алат
  • Со заштитен рам
  • Должина/Ширина/Висина(калници): 4200 / 1600 / 1250 mm
  ТРАКТОР LOVOL 504 N

  За подетални информации, тимот на НАЈК ПРОМ ДООЕЛ Ви стои на располагање!
  075468450
  072261251
  НАЈК ПРОМ ДООЕЛ е компанија која успешно работи безмалку 20 години на Нашиот пазар и професионално се занимаваме со трговија на големо и мало со продажба на трактори, земјоделзка механизација, градежна механизација, мотоцикли, четирицикли и другo.
  Генерални и директни увозници сме на повеќе познати и реномирани брендови како LOVOL, POLARIS, ODES, LINHAI, OKAY Economic, AGROKUN и други.
  Поседуваме високо опремени и квалификувани сервиси во Струмица и Битола со кој вршиме овластено сервисирање на сите брендови во и вон гарантен рок, редовни сервиси, целосна подршка на терен со голем возен парк и квалификуван кадар да одговори на сите потреби во најкраток можен рок.
  Главна цел на целиот тим во НАЈК ПРОМ е давање на квалитетни производи и услуги кои одговараат на сите нормативни барања со што секогаш се грижиме за долготрајна и квалитетна соработка со Нашите ценети клиенти.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Разгледајте дополнително понудата на Најк Пром Дооел на нивнатата веб странаФејсбукИнстаграм.

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img