Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

10.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

More
  домаАгро ЗабаваКога Земјоделците во Македонија би биле сложни.

  Кога Земјоделците во Македонија би биле сложни.

  petel baner

  Кога Земјоделците во Македонија би биле сложни.

  И пишавме на вештачката интелигенција да ни направи слики како би изгледале Земјоделците во Македонија кога би биле сложни и кога би се бореле за своите права и за зачувување на својот начин на живот.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Овие слики ни ги направи па еве ги споделуваме со Вас да видите како не замислува вештачката интелигенција кога би биле сложни.

  Кога Земјоделците во Македонија би биле сложни.
  Кога Земјоделците во Македонија би биле сложни.

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img