Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

13.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024

More
  домаАгро ВестиНово во Хемометал!!! Солис фрези и мулчери

  Ново во Хемометал!!! Солис фрези и мулчери

  petel baner

  Долгоочекуваните фрези и мулчери од СОЛИС конечно пристигнаа во салоните на Хемометал ДОО – Битола.

  • Силна издржлива конструкција
  • Работна зафатнина од 1.20м ; 1.50м ; 1.60м ; 180м
  • Соодветен кардан

  Повелете во сите подружници на ХЕМОМЕТАЛ!

  Agrobot

  Секогаш одберете ги најдобрите на поазарот!

  ХЕМОМЕТАЛ изберете со доверба.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img