Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
Friday, April 19, 2024

More
  домаМеханизацијаЧетирицикли од америчкиот бренд ODES

  Четирицикли од америчкиот бренд ODES

  petel baner

  Четирицикли од америчкиот бренд ODES, моќни повеќенаменски
  возила за сите терени, корисни од изгрејсонце до зајдисонце
  Понуда единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Четирициклите се возила,
  првенствено дизајнирани за забава,
  активна рекреација и авантура на сите
  терени. Луѓето брзо го препознаваат
  нивниот повеќенаменски потенцијал и
  можноста да се движат низ помалку
  достапни терени. Со тоа, тие за кратко
  време стануваат популарни возила за лов и
  за најразлични употреби во земјоделието.
  Сега овие моќни возила може да се видат
  на сите видови фарми, ранчови,
  земјоделски површини, овоштарници,
  шуми, расадници итн.
  Возилата за сите терени од америчкиот
  бренд ODES и модерните линии
  PATHCROSS и MUD PRO, се
  висококвалитетни, повеќенаменски,
  удобни и моќни возила кои со својот
  спортски и агресивен изглед покрај возбудливата авантура и забава на сите
  терени, истотака се и многу корисни машини кои секојдневната работа на
  полињата ја прават лесна, ефиктивна и удобна.

  Четирицикли од америчкиот бренд ODES


  Во понудата од НАЈК ПРОМ ДООЕЛ,
  овластен и единствен увозник на ODES во
  Нашата држава, ќе најдете најразлични
  модели од линиите PATHCROSS и MUD
  PRO со избор од најразлична додатна
  опрема и додатоци за сите намени.
  Возилата ODES се со 2 години гаранција и
  целосна подршка во и вон гарантен рок
  во Нашиот високо опремен овластен
  сервис за сите застапувани брендови.
  ODES возилата се преполни со моќ, удобност, способност која произлегува
  од:

  • V-TWIN моторите со два цилиндра,
  • Delphi вбризгување,
  • автоматска трансмисија CVTech,
  • серво волан EPS,
  • сопирачки на хидраулични дискови
  • масивни гуми со алуминиумски бандажи
  • независна суспензија со електронско заклучување
  • силната шасија
  • отпорни маски, силни метални браници
  • удобност и подршка на возачот и сопатникот со висококвалитетни
   седишта и широк потпирач со практични рачки
  • опрема за влечење/витло и влечна кука со приклучок за струја
  Четирицикли од америчкиот бренд ODES

  За подетални информации, тимот на НАЈК ПРОМ ДООЕЛ Ви стои на располагање!
  075468450
  072261251 e-mail: najkprom@live.com
  НАЈК ПРОМ ДООЕЛ е компанија која успешно работи безмалку 20 години
  на Нашиот пазар и професионално се занимаваме со трговија на големо и
  мало со продажба на трактори, земјоделзка механизација, градежна
  механизација, мотоцикли, четирицикли и другo.
  Генерални и директни увозници сме на повеќе познати и реномирани
  брендови како LOVOL, POLARIS, ODES, LINHAI, OKAY Economic, AGROKUN и
  други.
  Поседуваме високо опремени и квалификувани сервиси во Струмица и
  Битола со кој вршиме овластено сервисирање на сите брендови во и вон
  гарантен рок, редовни сервиси, целосна подршка на терен со голем возен
  парк и квалификуван кадар да одговори на сите потреби во најкраток
  можен рок.
  Главна цел на целиот тим во НАЈК ПРОМ е давање на квалитетни
  производи и услуги кои одговараат на сите нормативни барања со што
  секогаш се грижиме за долготрајна и квалитетна соработка со Нашите
  ценети клиенти. Четирицикли од америчкиот бренд ODES
  Разгледајте дополнително понудата на Најк Пром Дооел на нивнатата веб странаФејсбукИнстаграм. Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени. Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img