Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

13.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

More
  домаАгро ВестиОгласи Македонија

  Огласи Македонија

  petel baner

  Огласи Македонија -Дали сте спремни да го проширите својот бизнис и да допрете до поголем број на клиенти? Тогаш имаме одлични вести за вас! Нашата платформа www.petel.mk , е на располагање за сите кои сакаат да ги објават своите огласи бесплатно.

  www.petel.mk е нешто повеќе од само огласник. Тоа е место каде можете да го проширите вашиот глас, да го претставите вашиот производ или услуга и да го преставите пред идните ваши клиенти, без да трошите ниеден денар. На овој огласник веб-сајт, вие сте господар на вашиот оглас, со потполна контрола на содржина и временски период на објавување.

  Што може да објавите на www.petel.mk ? Па, одговорот е се што ви паѓа на памет! Огласите можат да бидат поврзани со продажба на производи, изнајмување на имоти, претставување на услуги, работни понуди, образовни курсеви, друштвени настани и уште многу многу други работи.

  Земјоделци, земјоделски производители, и сите оние кои се поврзани со земјоделското стопанство, ве покануваме да ги искористите предности на огласникот www.petel.mk. Поставете ги вашите огласи за производи, услуги или работни понуди и привлечете поголем број на потрошувачи или колеги од вашата индустрија.

  Agrobot

  Зошто да изберете Petel.mk?

  Бесплатно објавување: Без трошоци за објава на вашиот оглас.
  Лесно користење: Едноставен интерфејс што овозможува брзо поставување на огласите.
  Широка покриеност: Достапност до голема аудиенција, вклучувајќи го и секторот на земјоделието преку нашиот партнерски сајт Zemjodelie.mk.
  Не губете време! Посетете нè на Petel.mk и започнете со објавување на вашите огласи. Раскажете го на своите пријатели, колеги и соседи за можноста да објават бесплатни огласи на нашиот огласник.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  www.petel.mk – вашата платформа за огласување, вашето виртуелно место за контакт со клиентите!

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img